Psyres
DAROVAT
HOME
>
AKTUALITY
>
Květnové setkání s podporovateli

Květnové setkání s podporovateli

PSYRES Nadační fond pro výzkum psychedelik opět uspořádal setkání s vědci a lidmi, kteří mají zájem se zapojit a podpořit český psychedelický výzkum. 

V rámci programu večera se s heslem “Pomozte nám léčit podstatu problémů” prezentovala činnost a mise našeho fondu. Za přítomnosti členů správní rady Ing. Václava Dejčmara a Ing. Ondřeje Fryce se tak PSYRES otevřel novým potenciálním podporovatelům. Více o poslání naší činnosti zde.

Realizátoři studií PSIKET001 a PSIKET002, MUDr. Tomáš Páleníček, PhD a prof. Jiří Horáček, představili své výzkumné projekty. Obě ze zmíněných studií porovnávají účinky ketaminu a psilocybinu, a jejich výsledky mohou ovlivnit budoucnost psychedelik v paliativní a psychoterapeutické péči. Více o projektech PSIKET001 a PSIKET002 zde.

Třeba právě tyto projekty můžete finančně podpořit skrze Nadační fond pro výzkum psychedelik, ať už jednorázovým či pravidelným příspěvkem. Tím společně přiblížíme naší společnost blíže k poznání psychedelických látek a jejich potenciálu v medicíně.

Významným podporovatelům nabízíme exkluzivní postavení v rámci fondu a to skrze členství v klubu Patronů. Staňte se členem i Vy! Více informací o klubu Patronů PSYRES zde.

Zapojte se! Podpořte český psychedelický výzkum. 

logo

Svou finanční podporou skrze výzvu na Darujme

DAROVAT
logo

PŘEČTĚTE SI VÍCE INFORMACÍ O TOMTO PROJEKTU

Psyres
Nadační fond pro výzkum psychedelik
sídlem V Honech 687, 250 67 Klecany,
IČO: 05540143
Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ
DarovatKoupit produkty PSYRESKlub patronů
fbyt
info@psyres.euPro média
Nadační fond pro výzkum psychedelik
sídlem V Honech 687, 250 67 Klecany,
IČO: 05540143
Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ