Psyres
DAROVAT
Podporujeme český výzkum psychedelik

patroni

Václav Dejčmar

Ing. Václav Dejčmar

investor a filantrop

Psychedelika se v různých kulturách odpradávna používala k léčení neduhů těla i mysli. Avšak mohou být i účinným nástrojem sebezkoumání, pokud toužíte po rozšíření záběru vnímaného a uvolnění stavidel kreativity. Přál bych si, aby si k nim naše společnost opět utvořila pragmatický vztah a psychedelické látky brzy našly své využití v terapeutické praxi.

Ing. Ondřej Fryc

investor a filantrop

"Mentální zdraví a deprese jsou celosvětový a rostoucí problém, který se již desítky let řeší zejména potlačováním příznaků. Věřím, že v psychedelických látkách je obrovský terapeutický potenciál nejen pro léčbu depresí. Dle mého názoru je smysluplné podpořit výzkum těchto látek tak, aby mohly být v budoucnu používány bezpečně ku prospěchu lidstva.

Jakub Nytra

Podnikatel, investor, filantrop

Psychedelika jsou součástí lidské historie. Používají se jako lék na duši, k nahlédnutí na problém z jiného úhlu, zlepšení kreativity, pochopení a smíření se s věcmi, které člověk nezmění. Nastal čas připustit změnu paradigmatu. Psychedelika - rozšířený stav vědomí, pomáhají posouvat nejen jednotlivce, ale i společnost a civilizaci k lepšímu. Věřím, že zodpovědný, uvědomělý, pokorný a legalizovaný přístup k těmto látkám je pro společnost opravdový game changer.

Bohdana Tamas

investorKA, filantropKA a SVĚTOBĚŽNICE

"Podporuji psychedelický výzkum, protože vnímám jeho potenciál nejen pro léčbu soudobé pandemie duševních onemocnění, ale i pro pozdvihnutí kolektivního vědomí, což je vývoj našeho druhu, bez kterého možná jako lidstvo nemáme šanci na přežití.

Francesca Dominika Kolowrat-Krakowská

investorka, Mecenáška a majitelka café elektric

"Skrze žití v určitých vzorcích kultury a společnosti, se často v průběhu let vytrácí autenticita našeho “já”. To v důsledku může způsobit mentální chaos a potenciální negativní následky na naše zdraví. Věřím, že psychedelika se nabízí jako jedna z cest, které umí napomoci v opětovném napojení na náš vlastní pramen, rozšíření stavu vědomí a harmonizaci vnitřních procesů. Ty započínají v nás samotných, ale věřím, ze mohou posléze časem posunout i celou společnost k potřebným transformacím k lepšímu.

klub patronů psyres

logo

Chcete se stát patronem psychedelického výzkumu?

Provoz fondu PSYRES je hrazen výlučně z podpory jednotlivých patronů. Příspěvky dárců jsou určeny výhradně na podporované vědecké projekty. Patroni tak zastávají funkci hlavních podporovatelů činnosti fondu. Bez nich by fond nemohl vykonávat aktivity směřující k naplnění našeho cíle – finančního zabezpečení českých vědeckých výzkumů na poli psychedelik.

Součástí patronátu je exkluzivní postavení v rámci fondu, pravidelné informace o novinkách a účast na organizovaných akcích. Jednou ročně probíhá unikátní večeře s výzkumníky.

Pokud chcete rozšířit řadu našich patronů, kontaktujte přímo ředitelku fondu.

NEWSLETTER

Zajímají vás aktuality z výzkumu psychedelik nebo novinky z činnosti fondu? Přihlaste se k odběru newsletteru!


  Psyres
  Nadační fond pro výzkum psychedelik
  sídlem V Honech 687, 250 67 Klecany,
  IČO: 05540143
  Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ
  DarovatKoupit produkty PSYRESKlub patronů
  fbyt
  info@psyres.euPro média
  Nadační fond pro výzkum psychedelik
  sídlem V Honech 687, 250 67 Klecany,
  IČO: 05540143
  Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ