Psyres
DAROVAT
HOME
>
AKTUALITY
>
Exkluzivní záznam: Psychedelická renesance 21. století: Výzvy a překážky

Exkluzivní záznam: Psychedelická renesance 21. století: Výzvy a překážky

5. 12. 2023

Nemohli jste dorazit na Psychedelickou renesanci? 6 témat, 6 odborníků, 3 hodiny exkluzivního záznamu nyní k dispozici!


Stále se zvyšující zájem o psychedelickou tématiku nás navedl k tomu, abychom otevřeli prostor pro zvědomění rozličných oblastí a jejich úskalí, se kterými se pomyslná globální psychedelická komunita potýká. Na pódiu se sešlo šest osobností soudobé psychedelické renesance a společně otevřeli a představili potenciálně problematická zákoutí, překážky a výzvy jednotlivých oblastí – terapie, výzkum, byznys, komunita, rituál a legislativa. Záměrem je věnovat se tématům spojeným s riziky a nástrahami, které se se vstupem psychedelické tematiky do mainstreamu chtě nechtě pojí. Úspěšnou akci si nyní můžete přehrát i doma.Jak na to?

Dovolíme si citovat jednoho z přednášejících - podnikatele Václava Štrupla, který řekl: "Neptej se, co mohou psychedelika udělat pro tebe, ale co ty můžeš udělat pro psychedelika".

Abychom v budoucnu dokázali zpřístupnit psychedelickou léčbu pacientům, kteří ji potřebují, musíme zajistit financování jejího výzkumu a podpořit české vědce, kteří se na něm podílí. Proto existuje Nadační fond pro výzkum psychedelik PSYRES - aby zajistil realizaci klinických studií, které již nyní pomáhají pacientům s těžkou depresí a jejíchž náklady mohou vystoupat až na několik desítek milionů Kč.

Nákupem přístupu k záznamu se stanete jedním z podporovatelů výzkumu psychedelik. Z cenové nabídky si zvolte možnost, která je vám nejpříjemnější. Odkaz na záznam vám po platbě dorazí e-mailem.

Zapojte se! Podpořte český psychedelický výzkum. 

logo

Svou finanční podporou skrze výzvu na Darujme

DAROVAT
logo

PŘEČTĚTE SI VÍCE INFORMACÍ O TOMTO PROJEKTU

Psyres
Nadační fond pro výzkum psychedelik
sídlem Vejvodova 444/6, Staré Město, 
110 00 Praha 1
IČO: 05540143
Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ
DarovatKoupit produkty PSYRESKlub patronů
fbyt
info@psyres.euPro média
Nadační fond pro výzkum psychedelik
sídlem V Honech 687, 250 67 Klecany,
IČO: 05540143
Podmínky užívání a ochrana údajůFAQ